Sizden Gelen Yorumlar…

Nis 27, 2013   //   Yazar: Koru   //   Okunmalı  //  22 Yorum
 • Her Şey Çocuklar İçin… Bir Miktar da Bizim için.
 • Yorumlarınızı Buraya Yazabilirsiniz
 • Bu Sayfa

  (131109)

   Kişi Tarafından Okunmuştur

22 Yorum

 • Gerçekten harikasınız,
  Öğrenmesini önemsemekten çok, şu “gereksinim” duymasını kazandırabilmek,
  tek kelimeyle MUHTEŞEM.
  Bunu gerçekten verebiliyorsanız, sadece o ailenin değil,
  bütün ülkenin size borcu vardır.

  En kısa zamanda sizleri görmeye gelmeyi çok istiyorum.
  Girişiminizin değeri herkesçe görülmeli.

 • Bahçıvan Dede ve sevgili eşi sebile hanım . Bugün bana yaşattığınız duygu yağmuru için minnettarım.çocuklarimizin bu özel günde gerçekleştirdekleri gösteriden tekrar anladim ki çocuklarimiza çok çok büyük sevgiyle yaklaşıyorsunuz.heyecanım o kadar eski kokuları burnuma getirdi ki .bu coşkuyla ıslık bile çaldım.içten ve yürekli eğitimciler sağolun varolun.harikasınız.sizin mükemmelliğiniz ve insanlığınızla birlikte , candan öğretmen kadronuz çocuklarimizin geleceğinde çok büyük rol oynayacaktır.tekrar ve tekrar emeğinize ve yüreğinize sağlık.yürek olmadan bu kadar başarılı olunmaz.deyme okullara taş çıkarttınız bugün.herkese susmayan alkışlarımı yolluyorum….

 • Her anne ve babanın en büyük kaygısıdır güvenecekleri bir eğitim kurumu bulmak, sizEfe Bahadıra bundan fazlasını sundunuz, bize güven , oğlumuza da sevgi, saygı ve ikinci bir yuva verdiniz, iyi ki varsınız, içtenlikle yazıyorum her zaman yanınızdayız ve yanımızda olduğunuzu biliyoruz, kurucularımıza ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

 • Biz de cokk mutluyuz koru ailesine dahil olduğumuz için.

  Elbette çevresi önemli, koca bir sitenin içinde. Elbette öğretmenlerimizde çok önemli. Donanımlı, çocuklarımızı çocukları gibi sevdiğini hissediyoruz.
  Seçkin ve seçilmiş öğretmenler gerçekten.
  Ama bence ön önemli olan, tüm bu unsurları kalıcı ve çalışır vaziyette bir araya getiren bu okulun kurucularıdır. Yani Sebile hanım ve Bahçıvan Dede miz Mehmet beydir. İlk kayıt esnasında bana sormuştu neden bize geldiniz. Evinizin hemen yanında bir anaokulu var?
  Bir şeyler anlattım hatırlamıyorum ama benim gözlerimin içine bakıp; “Biz kreş değiliz” demişti. Biraz rahatsız olmuştum o zaman, ama şimdi daha iyi anlıyorum onu. Sadece bir ticari işletme olmadıklarını, bir idealin peşinde olduklarını da anladım. Sağlam çocuklar yetiştirmek istiyorlar bu kdar söyliyim ben size. Gidin çocuğunuz içn görün derim. Gerççten de çocuğum bir kreşe değil her yönü ile eğitim alan gerçek bir okulda mutlu ve huzurlu büyüttü. Genellikel tüm didişmelerimizde bize verdiği yanıt şu olduğunda ve gurur duyduk: Öğretmenim v e bahçıvan dedem sizin gibi yapmıyor. Beni okuluma götürün. Bu şehrin bu ülkenin sizin gibi anaokullarına ihtiyacı var. Bu satırları bile yazarken bileçok duygulandım Var olun.

 • Benim kuzularım her sabah okula giderler. Bunu da büyük bir gururla söylerler. Biri okulda Kâşiftir, diğeri Mucit. Evde en çok duyduğumuz şu cümledir; “öğretmenimden öğrendim”. En çok gülünden ise Bahçıvan Dededir. Okula değil de yaşayan bir aileye ve arkadaşlarına gider bizimkiler. Aslında yönetici olan gerçek bir anne, gerçek bir baba, üç güzel çocuk, sınırsız sevgi dolu, çok tatlı, özverili, çok özenli öğretmenlerimizle yaşayan bir ailedir okulumuz. Öğrenmenin yanı sıra hayvan sevgisi, sanat sevgisi ,sınırsız paylaşım aşılanır burda. Okul öncesi çağda çocuğu olan, özgüveni yüksek, sosyal çocuklar yetiştirmek isteyen herkesin bu okulu ziyaret edip Öge ailesi ve öğretmenlerimizle tanışmasını tavsiye ederim.

 • “O senin en değerlin” diyerek gerçek, sıcacık bir haykırışları var.
  Ailemizden biri gibi hissettiğim kurum sahiplerinin ilgisi ve sıcaklığı,
  iş yapış şekillerindeki güven veren duruş sebebiyle
  Pelin’i burada okula başlattığım için arkasından ne yapıyordur şuan, çocuğum ne yer, ne içer, mutlu mudur diye başlarda hiç düşünmedim desem yalan olacak.
  Çocuğa verdikleri değerden tutunda, doğallığı, samimiyeti, hijyeni gördüm. Kurucularının kalbimde yarattığı güven duygusundan sonra, burada anlatamadığım pek çok şey kızım Pelin’le beni tekrar Koru’ya götürdü
  Yani gidip görülmeli, en azından kıyaslamak için tanınmalı. Hakikatli bir anaokulu nasıl olur sorusuna yanıt için mutlaka gidip dokunulmalı.
  Bir kere Şehirin karmaşasından uzak,
  doğal bir ortamda tabiatın tüm güzelliklerini çocuklara hissettirorlar,
  yaşayarak öğrenmelerine olanak tanıyan güçlü etkinlikleri var.
  Pelin’in gelişimine kattıkları değer için ne söylesem az…
  Bu okul ile yolumun kesişmesini bir şans olarak görüyorum.
  Hem bu okulun güçlü bir gelecek kurması için hem de daha çok şanslı çocuun ve ailelerin onlara ulaşmalarını gönülden diliyorum.

 • Bazen düşünüyorum Bahçıvan Dedemizin kendi çocukları da var,
  onlar diğer minik kuşları kıskanıyor mu acaba diye?
  Çünkü bizlerin kuzuları, kendi babalarına yaptıkları nazın,kaprisin,cilvenin katbekatını Bahçıvan Dedelerine yapıyorlar…Bunlara okulda, bir ara servis içinde şahit oldum. Ne zor.
  Ben olsam kıskanırım hani:)))
  Gerçi Bahçıvan Dede buna müsade etmez,çünkü O, hepsini eşit, hepsini çok seviyor.
  Biz de onu seviyoruz. Sadece Onu’mu?
  Son derece doğal ve inanılmaz içten Öğretmenlerim ve
  hem gerçek bir sanatçı, hem çalıştığı lisede hem de anaokulumuzda baş öğretmen olan Sebile Hanım ile güzel ikiz yavruları ve tatlı oğluşları…
  Bizde sizleri çooookkk seviyoruz. İyi ki böyle bir işi yapıyorsunuz. İyi ki böyle Zor Bir İşi SİZ yapıyorsunuz.

 • Öncelikle Bahçıvan Dede’miz Mehmet bey, eşi Sebile hanım ve öğretmenlerimizin Görkem Efe’mize karşı göstermiş olduğu yoğun ilgi, destek ve anlayışlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Hep birlikte güzel bir eğitim dönemi geçirdiğimize inanıyoruz.

  Oğlumuzun okulunuza başlamadan önceki haliyle şuanki hal ve hareketleri tavırları, arkadaşlarıyla olan diyalogları şaşırtıcı ve mucizevi derecede gelişmiş durumda. Gerek öğretmenlerimizin katkısı gerekse her cuma okulunuza gelip yavrulamıza nasıl davranmamız gerektiği konusunda bizlere büyük destek sağlayan Aile ve çocuk danışmanı Pis. Pedagogunuza da ayrıca teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

  Önümüzdeki eğitim yılında görüşmek üzere… Sağlıcakla kalın..

 • Yaklaşık 15 kreş gezdikten sonra bu işin tamamen ticarete çevirilmiş olduğunu düşünüp pes edecekken sizinle tanıştık… Çok büyük kaygılarımız vardı…! Sizinle hepsiii yok oldu, hemdee kısacık bir zamandaa :) biz çok şanslı olduğumuzu düşünüyoruzz KORU ailesine dahil olduğumuz için.. KORU’ya ilk gittiğim gün resmen hayran kaldım yemyeşil doga harikası bir şatoo :) Sebile hanm ın ışıl ışıl parlayan gözlerinden o güveniii aldıkk :) her sabah bahçıvan dedemizin o pozitif enerjisinii almamak mümkün degill :) sabahları huzur içinde kalbimi size emanet ediyorumm…çok tşk ederim kafamdaki tüm soru işretlerini sildiğiniz için… Öğretmenlerimizin hepsii birbirinden özelll.. KORU bir kreş degill egitim yuvası. Bize kattıgınız herşey için binlerce kez tşk ederizzz… SİZLERİİ ÇOK SEVİYORUZZZ :) kalitenizi anlatmak mümkün değill 😉 ( ayrıca bu kadar geç kaldıgımız için affola :) )

 • Tepekent’e , çocuklarıma daha doğal bir ortam verebilmek için taşındık. Sizlerle tanışmamız bizim için bir mucize, sihirli bir dokunuş oldu. Çocuklarımın sabah okula giderken gülen yüzleri her şeyi anlatıyor aslında. Dahiler sınıfındaki küçük ama ağabey olan oğlumu okulunuza kayıt yaptırırken, çok şaşıracağımı söylemiştiniz. Bunu herkese söylediğiniz bir şey diye düşündüm. Babası ve ben gerçekten de çok şaşkınız ve mutluyuz. Oğlum sayenizde çok yol katetti. Ailece desteğinizle, büyük adımlarla ilerliyoruz. Bir ay kadar önce küçük oğullarım da katıldı aranıza. Onlardaki olumlu gelişmeleri şaşkınlıkla iziliyorum. Bu işe sevgisini ve emeğini veren tüm Koru ailesine teşekkür ederiz.

 • Benim okulunuz hakkindaki dusuncelerimden cok 3,5 yasindaki kızım Zübeyde’nin düşüncelerini yazmak istedim. Her sabah Gözünü açar açmaz ” bugün okul var mı anne ” sorusuna “var kızım ” cevabını aldıktan sonraki sevincine söylenecek tek şey var. Kızıma bu Duyguları yaşatanlara teşekkür etmek .Tesekkkürler KORU AİLESİ

 • Biz size can emanet edeli iki yılı aşkın süre geçti. Geriye baktığımızda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık . Bu anlayışımız Koru anaokulunun her geçen gün kalitesini daha yükseltmesi, çocuklarımıza verilen değer, yaklaşımları, eğitim ve öğretim yaklaşımları bire bir ilişkilerdeki samimiyet ve bahçıvan dedemizin Çocuklarımızı kapımıza kadar kendi elleriyle getirebilme çabası Öne çıkan samimi kalitesidir. Konum itibariyle Koru anaokulu harika bir lokasyonda. Ekolojik ünvanını da hak etmektedir. Bence Ekolojik Koru Anaokulunuz daha çok iyî şeyler söylenmeyi bekliyor. Artık diğer Veli arkadaşlarımız bizi tamamlasın ☺️ saygılarımızla , aksu ailesi .

 • Kızım 3 yaşındayken onu emanet edebileceğimiz bir okul aramaya başladık, bir sürü kafa karışıklığı ile ; o daha çok küçük okulu aile gibi olmalı, ona benim gibi özen göstermeliler , Ne yer ne içer emin olmalıyım , ama öğrenme yaşı beyininin en verimli çağı, psikolojisi çok önemli mutlu olmalı, küçüçük çoçuk 4 duvar arası ne yapar; hava almalı vs… derken tanıştım KORU ANAOKULU ailesi ile , kızımın bir bahçıvan dedesi çok sevdiği öğretmenleri oldu, Fikirlerine çok önem verdiğimiz pedagogumuz oldu. Kocaman bir bahçe tavşanlar, köpekler… minicik yavrum elleriyle yeşermesini beklediği tohumlarını ekti. Bütün bunları sağladığınız için emeğinize, fikrinize, kocaman yüreğinize sağlık.

 • Mükemmel bir eğitim anlayışı, bir ev sıcaklığı…Muhteşem bir proje. Tüm Koru Akademi Öğretmenleri ve Yöneticilerini gösterdikleri başarılarından dolayı tebrik ediyorum.

 • Her anne baba endişe duyar çocuğunu okula gönderirken bizde ilk endişe ettik acaba göndersek nasıl olur diye sizi tavsiye ettiler ve ilk kayıt için geldiğimizde içerideki aile sıcaklığı sizin sıcak karşılamanız bizim bütün endişelerimizi ortadan kaldırdı.gözüm arkada kalmadan gönül rahatlığı ile yolluyorum kızımı iyiki tanımışız sizi herşey için çok teşekkür ediyoruz.İyiki koru anaokulu diyorum allahın izniyle ilkokula kadar sizinleyiz:)

 • Ne yazsam koru anaokulunu,koru anaokulu çalışanlarını,verdikleri eğitimi ve daima gülen yüzlerini anlatmaya yetmez. Mükemmel bir eğitim anlayışı, bir ev sıcaklığı… Okula gönderirken bir an bile acaba demedim, kendimden çok güvendim ve bu güvenimi hiç bir zaman boşa çıkarmadılar. O daima gülen yüzünüz,emeğiniz kısacası herşey için çok çok teşekkürler…

 • Bir anne için ne zordur yavrusundan ayrılmak .. hem de daha minicik 3 yaşındayken .. ilk karşılaştığımda anne şefkatiyle sarılan ve bizi karşılıyan sebile hanımcım ve bir baba edasıyla koruyan kollayan Mehmet beycim .. benim içimi o kadar rahatlattınız ki ilk tanıştığımız anda içimi ısıttınız.. ben her ne kadar ısınsam da eşim :) bende daha korkan daha telaşlanan, bir acayip pimpirikle yaklaştı ..ama şuan o benden çok seviyor ve güveniyor :) oğluşumuz okula başladığında sadece anne baba su diyen bir kuzuyken 1 dönem içerisinde şuan ankaranın bağlarını söyleyen kendi kendine taklitler yapan bir kuzu oldu , yabancı birini gördüğü zaman saklanan bir çocukken şuan insanlarla tanışan tanıdığı tanımadığı herkese selam veren bir afacan oldu :) fazla söze gerek yok .. ben ilk günden beri sizlere ve hocalarımıza sonuna kadar güvendim çünkü o ışık sizin gözlerinize o temiz kalbiniz yüzünüze yansımış .. iyi ki varsınız ve biz iyiki sizlerle tanışmışız .. okul cağına kadarda sizinleyiz 😀

 • Tüm KORUAKADEMİ ve ailesine başarılar diliyor, türkiye cumhuriyetine böyle kaliteli, ornek bir eğitim kurumunu tepekent

  gibi kaliteli ve yeşil bir projede gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ediyoruz.ufak,tefek bir kaç eksiğimize rağmen,tepekent istanbulun

  konum , planlama,yeşil alanların büyüklüğü açısından en harika kenti olma yolunda ilerliyor.sizin gibi vizyon sahibi kurumların

  tepekenti seçmesi bizi onurlandırmıştır.

  projeniz muhteşem,villada eğitim,geniş,büyük bahçelerde

  çocuklarımızın vakit geçirmesi,sınıflarda düşük öğrenci sayısı,stressiz ve sağlıklı ortamda eğitim, vs..

  insan daha ne ister,teşekkürler,

  saygılar,,,,

 • tepekentin kalitesi ve güzelliğine sayenizde biraz daha değer katıldı.başarılı olacağınızdan eminiz,biraz sabır gerekebilir.
  teşekkür eder ,başarılar dileriz.

 • Sonsuz tebrik ediyorum. Sizin gibi müteşebbisler ile çocuklarımız şen ve mutlu olacak.
  Tepekent, KENT olacak. Ancak bir eksiğiniz var: fakat henüz bulamadım… :)

 • Büyükçekmece’yi gerçek bir Anaokuluna, gerçekten gizemli bir bahçeye kavuşturduğunuz için çok teşekkür ediyoruz.
  Henüz bir çocuğum yok ama, evimden çıkıp ikinci evime çocuğumu bırakıyor olacağım, hepimiz için büyük kazanç.

 • Tepekent gibi eşi ve benzeri olmayan bir kentte böyle kaliteli bir eğitim kurumu açtığınız için tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.

Yorum yap

Koru

Son Yorumlar

Albümler

IMG_0782.JPG Ziyaretçi Kabul
img_1289.jpg Sınıflarımız
Koru Oyun Alanları
IMG_1132.JPG Mucitler
IMG_1086.JPG Kaşifler
IMG_1253.JPG Melekler
IMG_0657.JPG Okulumuz